Ogłoszenie upadłości – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Jeżeli Państwa długi przewyższają znacznie sumaryczną wielkość posiadanego majątku, najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie upadłości.
W związku z tym, że na temat procedur związanych z tym postępowaniem krąży wiele opinii, proponujemy pomoc w ogłoszeniu upadłości. Nasza kancelaria współpracuje z doświadczonymi prawnikami, dla których uzyskanie pozytywnej decyzji sądu w tym zakresie nie stanowi żadnego problemu.

Wsparcie dłonie zespołu kacelari prawnej

Ogłoszenie upadłości - odpowiednie wsparcie to podstawa

Odrzucenie wniosku o upadłość to jedna z rzeczy, przez którą przedsiębiorcy rezygnują z tego rozwiązania. Nie musi tak być. Wystarczy, że zgłoszą się Państwo do naszej kancelarii, a przydzielony do sprawy opiekun zrobi wszystko, aby decyzja wydana przez sąd była pozytywna.
Proces upadłościowy przeprowadzamy od początku do samego końca, począwszy od wywiadu z klientem, poprzez zdobycie dokumentów, które pozwolą złożyć pełen wniosek, aż do procesu, w którym zostaje ogłoszona upadłość. Po decyzji pozytywnej pomagamy wyrok wcielić w życie. Zajmujemy się wszystkim od A do Z, a Państwa rolą jest jedynie przygotowanie dokumentów potrzebnych jako załączniki do wyżej wymienionego wniosku. Listę przygotowuje pełnomocnik zajmujący się sprawą.

szachownica

Skuteczność to cecha, którą się wyróżniamy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku istnieje wiele kancelarii, które świadczą podobne usługi. My jednak wyróżniamy się prawnikami, którzy na swoim koncie posiadają wiele pozytywnie zakończonych spraw. Ich doświadczenie i ciągle pogłębiana wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż przy szczerej współpracy z naszymi pracownikami, z pewnością otrzymacie Państwo pozytywną decyzję sądu.
Mowa o najwyższej skuteczności to w naszym przypadku nie są czcze przechwałki. Dokładamy wszelkich starań, aby pełnomocnicy pracujący dla naszej kancelarii regularnie zgłębiali wiedzę i zapoznawali się ze zmianami, jakie wchodzą w życie, dzięki czemu są na bieżąco, co nie jest bez znaczenia podczas przygotowywania się do kolejnej, nawet najtrudniejszej sprawy.

Wyjaśnienie - pomoc w ogłoszeniu upadłości

Na czym dokładnie polega nasza pomoc w ogłoszeniu upadłości?

Aby osiągnąć sukces w ogłoszeniu upadłości, musicie posiadać Państwo pełnomocnika, którzy rzetelnie oceni sytuację.
Na pierwszym spotkaniu nasz pracownik, który zostanie przydzielony do Państwa sprawy, przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego będzie mógł dokonać analizy obecnej sytuacji. Porówna ją z kryteriami, jakie bierze pod uwagę sąd podczas orzekania w sprawach o ogłoszenie upadłości.
W kolejnym kroku zostaniecie Państwo poproszeni o przygotowanie określonych dokumentów, których listę otrzymacie od prawnika. Ten na ich podstawie przygotuje i złoży do sądu wniosek. Podczas współpracy będzie Państwu służył pomocą i wsparciem.

pomocna dłoń w ogłoszeniu upadłości

Pomoc w ogłoszeniu upadłości - dla kogo?

Nasi pracownicy udzielą pomocy każdemu, kto się do nas zgłosi, bez względu na to, czy jest osobą fizyczną i zależy mu na ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, czy jest przedsiębiorcą, który chce ogłosić upadłość przedsiębiorcy. Zarówno w tym pierwszym, jak i w tym drugim obszarze posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Naszą współpracę rozpoczynamy zawsze od doradztwa i rozmowy, z której jesteśmy w stanie wywnioskować, czy klient ma szansę na pozytywną decyzję sądu, czy też nie.
Jeśli problemy finansowe Państwa przerosły, zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, żeby problem, z którym się zgłaszacie, został rozwiązany w sposób, który Państwa w pełni zadowoli.

Wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych w tym do realizacji mojego zgłoszenia i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Lexitor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubelska 56, 22-200 Włodawa, KRS 0000700063. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda wyrażona w oparciu o art. 6.1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – RODO. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Pana/Pani zgłoszenia. Przekazane dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji Pani/Pana zgłoszenia. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom powiązanym w zakresie prowadzonej przez Administratora działalności gospodarczej i zawartych przez niego umów. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i mogą być profilowane. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Pani/Pana danych. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jeśli ma Pan/Pani pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pana danych osobowych w zakresie działania Administratora, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pan skontaktować się z pracownikiem Administratora za pośrednictwem adresu informacje@lexitor.pl.

Aktualności

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl