Antywindykacja

[vc_row el_class=”section full-image-cont” css=”.vc_custom_1537894459498{background-image: url(https://lexitor.pl/wp-content/uploads/images/antywindykacja/thumb.jpg?id=869) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_column_text el_class=”title-block”]

Antywindykacja

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”row-margin”][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Popularność produktów finansowych[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Antywindykacyja, zwana również często oddłużaniem, jest usługą, która wciąż cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Popularność i ogólna dostępność produktów finansowych na polskim rynku doprowadza niekiedy do sytuacji znanej pod pojęciem „pętli zadłużenia”. W takich sytuacjach Kancelaria Lexitor mając na uwadze dobro swoich Klientów podejmuje działania mające na celu skuteczne oddłużenie klienta i ochronę jego interesów.

Z tego też względu w codziennych działaniach oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu profesjonalnego sprzeciwu od nakazu zapłaty. Dokonując wnikliwej analizy sytuacji finansowej Klienta oceniamy zasadność kierowanych pod jego adresem roszczeń. W ten sposób wielokrotnie dzięki naszym działaniom naszym Klientom udaje się uniknąć spłaty całości lub części posiadanego zadłużenia do zapłaty, którego byli oni niesłusznie wzywani.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”row-margin”][vc_column_inner el_class=”uk-flex-order-last-medium” width=”1/2″][vc_column_text]Przedawnienia długu[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Powierzone nam sprawy analizujemy głównie pod kątem możliwości przedawnienia długu oraz zasadności wysokości kwot do zapłaty, których wzywany jest nasz Klient. Często bowiem okazuje się, że zadłużenie wynikające z umowy o pożyczkę parabankową składa się głównie z wysokich prowizji za udzielnie kredytu. Często poziom kosztów naliczanych przez firmy windykacyjne i pożyczkowe okazuje się bowiem niewspółmiernie wysoki w porównaniu do kwoty zobowiązania.

Dzięki takiemu wsparciu możliwe jest uniknięcie zapłaty często wysokich kwot wynikających z bezzasadnych roszczeń. Z tego też względu realizowane przez nas usługi zyskują miano działań broniących interes konsumentów w starciach z nieugiętymi firmami windykacyjnymi.

Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z naszych usług zapewniamy bezpłatną analizę każdej sprawy oraz darmowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl