Ogłoszenie upadłości – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Ogłoszenie upadłości – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

[vc_row el_class=”section full-image-cont” css=”.vc_custom_1549886153789{background-image: url(https://lexitor.pl/wp-content/uploads/Unorganized/kancelaria-2.jpg?id=1029) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_column_text el_class=”title-block”]

Ogłoszenie upadłości – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”uk-flex-middle”][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”uk-margin-top-max-medium” width=”1/2″][vc_column_text]

Jeżeli Państwa długi przewyższają znacznie sumaryczną wielkość posiadanego majątku, najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie upadłości.
W związku z tym, że na temat procedur związanych z tym postępowaniem krąży wiele opinii, proponujemy pomoc w ogłoszeniu upadłości. Nasza kancelaria współpracuje z doświadczonymi prawnikami, dla których uzyskanie pozytywnej decyzji sądu w tym zakresie nie stanowi żadnego problemu.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”uk-flex-middle”][vc_column_inner el_class=”uk-flex-order-last-medium” width=”1/2″][vc_column_text]Wsparcie dłonie zespołu kacelari prawnej[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”uk-margin-top-max-medium” width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Ogłoszenie upadłości – odpowiednie wsparcie to podstawa” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Odrzucenie wniosku o upadłość to jedna z rzeczy, przez którą przedsiębiorcy rezygnują z tego rozwiązania. Nie musi tak być. Wystarczy, że zgłoszą się Państwo do naszej kancelarii, a przydzielony do sprawy opiekun zrobi wszystko, aby decyzja wydana przez sąd była pozytywna.
Proces upadłościowy przeprowadzamy od początku do samego końca, począwszy od wywiadu z klientem, poprzez zdobycie dokumentów, które pozwolą złożyć pełen wniosek, aż do procesu, w którym zostaje ogłoszona upadłość. Po decyzji pozytywnej pomagamy wyrok wcielić w życie. Zajmujemy się wszystkim od A do Z, a Państwa rolą jest jedynie przygotowanie dokumentów potrzebnych jako załączniki do wyżej wymienionego wniosku. Listę przygotowuje pełnomocnik zajmujący się sprawą.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”uk-flex-middle”][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]szachownica[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”uk-margin-top-max-medium” width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Skuteczność to cecha, którą się wyróżniamy” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku istnieje wiele kancelarii, które świadczą podobne usługi. My jednak wyróżniamy się prawnikami, którzy na swoim koncie posiadają wiele pozytywnie zakończonych spraw. Ich doświadczenie i ciągle pogłębiana wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż przy szczerej współpracy z naszymi pracownikami, z pewnością otrzymacie Państwo pozytywną decyzję sądu.
Mowa o najwyższej skuteczności to w naszym przypadku nie są czcze przechwałki. Dokładamy wszelkich starań, aby pełnomocnicy pracujący dla naszej kancelarii regularnie zgłębiali wiedzę i zapoznawali się ze zmianami, jakie wchodzą w życie, dzięki czemu są na bieżąco, co nie jest bez znaczenia podczas przygotowywania się do kolejnej, nawet najtrudniejszej sprawy.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”section uk-block”][vc_column el_class=”uk-container uk-container-center”][vc_row_inner el_class=”uk-flex-middle”][vc_column_inner el_class=”uk-flex-order-last-medium” width=”1/2″][vc_column_text]Wyjaśnienie - pomoc w ogłoszeniu upadłości[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”uk-margin-top-max-medium” width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Na czym dokładnie polega nasza pomoc w ogłoszeniu upadłości?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Aby osiągnąć sukces w ogłoszeniu upadłości, musicie posiadać Państwo pełnomocnika, którzy rzetelnie oceni sytuację.
Na pierwszym spotkaniu nasz pracownik, który zostanie przydzielony do Państwa sprawy, przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego będzie mógł dokonać analizy obecnej sytuacji. Porówna ją z kryteriami, jakie bierze pod uwagę sąd podczas orzekania w sprawach o ogłoszenie upadłości.
W kolejnym kroku zostaniecie Państwo poproszeni o przygotowanie określonych dokumentów, których listę otrzymacie od prawnika. Ten na ich podstawie przygotuje i złoży do sądu wniosek. Podczas współpracy będzie Państwu służył pomocą i wsparciem.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner el_class=”uk-flex-middle”][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pomocna dłoń w ogłoszeniu upadłości[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”uk-margin-top-max-medium” width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Pomoc w ogłoszeniu upadłości – dla kogo?” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Nasi pracownicy udzielą pomocy każdemu, kto się do nas zgłosi, bez względu na to, czy jest osobą fizyczną i zależy mu na ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, czy jest przedsiębiorcą, który chce ogłosić upadłość przedsiębiorcy. Zarówno w tym pierwszym, jak i w tym drugim obszarze posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Naszą współpracę rozpoczynamy zawsze od doradztwa i rozmowy, z której jesteśmy w stanie wywnioskować, czy klient ma szansę na pozytywną decyzję sądu, czy też nie.
Jeśli problemy finansowe Państwa przerosły, zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, żeby problem, z którym się zgłaszacie, został rozwiązany w sposób, który Państwa w pełni zadowoli.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl