Doświadczeni prawnicy w Krakowie – Pomoc w upadłości konsumenckiej

Doświadczeni prawnicy w Krakowie – Pomoc w upadłości konsumenckiej

Osoby, którym dobrze powodzi się w życiu powinni mieć na uwadze, że różne sytuacje mogą mieć miejsce w życiu. Jeden fałszywy ruch, życiowe zawirowanie i mogą popaść w spiralę długów, z której nie będą w stanie samodzielnie uciec. Właśnie dla takich osób Ministerstwo Sprawiedliwości wprowadziło przepisy, które dają możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej.  Po nowelizacji, która miała miejsce 31 grudnia 2014 roku, możliwość uzyskania upadłości konsumenckiej stała się znacznie łatwiejsza, aniżeli na początku pojawienia się wspomnianych przepisów.

Upadłość konsumencka – co daje nowelizacja ustawy?

Do momentu wprowadzenia nowelizacji, zarówno złożenie samego wniosku o upadłość, jak i przeprowadzenie całej procedury, bez względu na to, czy był to Kraków, Poznań, czy Warszawa, było niezwykle trudne. Wspomniana wyżej nowelizacja znacznie uprościła procedury. Jednak nie to jest najważniejsze. Prawnicy i sędziowie pracujący nad aktem zawarli w nim większą ilość sytuacji, które pozwalały na ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez sąd, w którym złożony był wniosek. Co więcej, po wprowadzeniu nowych przepisów, dłużnicy mogli zawrzeć z wierzycielami układ, który pozwolił uporządkować sprawy między nimi. Wcześniej nie było to możliwe.

Pomożemy w uzyskaniu upadłości konsumenckiej

Choć zasady uzyskania upadłości konsumenckiej zostały znacznie uproszczone, warto mieć przy sobie doświadczonego prawnika, który wspomoże Państwa nie tylko w złożeniu stosownych wniosków i dokumentów, ale również z powodzeniem przeprowadzi przez cały proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
Nasi doświadczeni pracownicy od lat zajmują się tego typu tematyką, co oznacza, że kolejne nowelizacje aktów prawnych znają jak własną kieszeń. Dzięki temu są w stanie zapewnić Państwu fachową pomoc na każdym etapie postępowania.
Reprezentujemy osoby, które zamieszkują Kraków, ale również inne mniejsze i większe miejscowości naszego kraju.

Kto dla nas pracuje?

Kancelaria Lexitor zatrudnia fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa upadłościowego. Są to zarówno praktycy, jak i teoretycy, którzy tworząc jeden zespół, są w stanie zaproponować Państwu możliwie najlepsze rozwiązanie sytuacji, z którą pojawiliście się w naszej siedzibie.
Zarówno wiedzę, jak i doświadczenie nasi prawnicy zdobywali na wielu salach sądowych, a także czołowych Uniwersytetach. Nasi pracownicy posiadają zarówno wiedzę prawniczą, jak i ekonomiczną, co pozwala nam przeprowadzać całościowo postępowanie upadłościowe lub restrukturyzacyjne, nie tylko na terenie Krakowa, ale także innych miejscowości.

Bezpłatna analiza sytuacji – wypełnij formularz

Od lat prowadzimy praktykę bezpłatnej analizy sytuacji klienta, który się do nas zgłasza. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie sprawdzić, czy nasza pomoc będzie skuteczna.
Jeżeli posiadacie Państwo problemy, które skłaniają Was do złożenia wniosku o upadłość konsumencką, zachęcamy do wypełnienia formularza, który pozwoli nam wykonać wspomnianą wyżej bezpłatną analizę. Dzięki niej będziemy w stanie określić szansę powodzenia całego postępowania, jak i skutków, które może za sobą nieść. Po dokonaniu analizy, nasi pracownicy skontaktują się w celu ustalenia dalszego postępowania.
Zachęcamy do kontaktu, który może odmienić Państwa życie. Przypominamy, że tylko z doświadczonymi prawnikami, którzy mają za sobą wiele wygranych postępowań o upadłość, jesteście Państwo w stanie zdobyć to, na czym Wam najbardziej zależy – spokój.

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl