Upadłość konsumencka i poznańskie sądy bez tajemnic

Upadłość konsumencka i poznańskie sądy bez tajemnic

Upadłość konsumencka od osób fizycznych jest coraz częściej wykorzystywanym narzędziem w momencie, kiedy osoba nie z własnej winy staje się niewypłacalna. Do momentu nowelizacji w roku 2014, wiele osób bało się występować do sądu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości, ponieważ przepisy były niezwykle rygorystyczne, co oznaczało, że bez wsparcia dobrego prawnika, nie były one w stanie wygrać sprawy i ogłosić upadłości konsumenckiej.

O upadłości konsumenckiej wiemy wszystko

Nasi prawnicy od samego początku pojawienia się aktów prawnych dotyczących możliwości ogłoszenia upadłości, czyli od roku 2009, z powodzeniem zajmują się tego typu sprawami. Doświadczenie oraz wiedza, którą zdobyli na przestrzeni lat, pozwalają im z powodzeniem walczyć o pomyślne rozstrzygnięcie spraw, w Poznaniu.

Pomagamy osobom w każdej sytuacji

Nie da się ukryć, że nie każda kancelaria posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwoliłoby jej osiągnąć sukces w zakresie upadłości konsumenckiej, szczególnie jeśli chodzi o upadłość konsumencką dla osób fizycznych. Ważnym jest, co zawsze podkreślają współpracujący z naszą kancelarią adwokaci, aby udzielać klientom rzetelnych informacji, szczególnie jeśli ci są niewypłacalni. Należy podkreślić, że na mocy nowelizacji aktów prawnych dotyczących upadłości konsumenckiej, możliwe jest jej ogłoszenie przez osoby, których majątek nie jest w stanie pokryć kosztów procesowych.
Zdarza się, że błędne informacje przekazane klientowi mogą doprowadzić do sytuacji, w której niemożliwe będzie jego oddłużenie.  Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą kancelarią, w której pełnomocnik przygotuje dla Państwa wniosek o upadłość konsumencką, ale zanim to zrobi, oceni szansę powodzenia postępowania, jak również określi skutki, które mogą mieć wpływ nie tylko na dalsze życie dłużnika, ale również jego rodziny.

Posiadamy doświadczenie w różnorodnych sprawach

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprawach o upadłość konsumencką przejawia się w wielu wygranych postępowaniach. To na czym nam zależy to nie tylko przekazanie rzetelnych informacji klientowi, ale przede wszystkim skuteczna walka o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, o którą wnosi. Prowadząc sprawy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Polski, doskonale wiemy, w którym sądzie mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie postępowania. Dzięki temu już na pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie określić szansę powodzenia sprawy.

Na początek bezpłatna analiza

Wiedząc, jak trudnymi mogą być postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, naszym potencjalnym klientom proponujemy w pierwszej kolejności bezpłatną analizę ich sytuacji. Dzięki temu wiedzą, czy mają szansę wygrać, czy warto składać wniosek, czy też nie.
Każdego dnia nasi doradcy udzielają od kilkunastu do kilkudziesięciu porad. Każdy przypadek jest inny, dlatego warto zgłosić się do doświadczonych ludzi, których zatrudniamy w kancelarii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych w tym do realizacji mojego zgłoszenia i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Lexitor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubelska 56, 22-200 Włodawa, KRS 0000700063. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda wyrażona w oparciu o art. 6.1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – RODO. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Pana/Pani zgłoszenia. Przekazane dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji Pani/Pana zgłoszenia. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom powiązanym w zakresie prowadzonej przez Administratora działalności gospodarczej i zawartych przez niego umów. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i mogą być profilowane. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Pani/Pana danych. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jeśli ma Pan/Pani pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pana danych osobowych w zakresie działania Administratora, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pan skontaktować się z pracownikiem Administratora za pośrednictwem adresu informacje@lexitor.pl.