Pomagamy ogłosić upadłość konsumencką w Warszawie

Pomagamy ogłosić upadłość konsumencką w Warszawie

Kancelaria Lexitor prowadzi kompleksową obsługę osób fizycznych, które zdecydowane są na ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Warszawa, a także inne miasta Polski są obszarem naszej działalności. Dzięki tak szerokiemu polu działania, nasi prawnicy są w stanie sprawnie ocenić powodzenie każdego postępowania. Warto bowiem podkreślić, że sądy w różnych miastach, różnie interpretują przepisy, co przekłada się na powodzenie lub porażkę w danej sprawie. Nasza kancelaria udziela wsparcia na każdym etapie postępowania upadłościowego, od złożenia wniosku, poprzez postępowanie właściwe, aż po jego zakończenie.

Upadłość konsumencka osób fizycznych – pomagamy w przebrnięciu przez procedury

Swoją pracę z klientem rozpoczynamy od dogłębnej analizy jego sytuacji. Badamy jego stan finansowy, aby móc określić, czy jest niewypłacalny. Jest to bowiem podstawa do tego, aby złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Następnie, po ustaleniu szczegółów współpracy, przygotowujemy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej do sądu gospodarczego właściwego dla miejsca zamieszkania naszego klienta, w tym wypadku, w Warszawie. Wspomniany wniosek przygotowujemy na urzędowym formularzu, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć błędów formalnych, które mogą stać się podstawą do odrzucenia wniosku.

Upadłość konsumencka ogłoszona – co dalej?

Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, przez sąd w Warszawie wyznaczany jest syndyk, czyli osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie postępowania upadłościowego. Ma ona za zadanie zlikwidować majątek dłużnika, podzielić otrzymaną z niego sumę między wierzycieli, a następnie stworzyć plan spłaty lub umorzenia pozostałych należności.
Jako Państwa pełnomocnik, nasza kancelaria będzie wspierać Was na każdym etapie postępowania, również w momencie, kiedy do sprawy wejdzie syndyk. Kancelaria Lexitor, pomimo tego, że głównie zajmujemy się ogłaszaniem upadłości, doradzamy także wierzycielom, którzy nie wiedzą, jak poradzić sobie z zalegającymi im firmami lub osobami fizycznymi. Bez względu na to, która ze stron zgłosi się do kancelarii, na samym początku oceniamy szanse każdej z nich na pozytywne zakończenie powierzonej nam sprawy.

Wyzerujemy Twoje długi

Podjęcie decyzji o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej to dopiero początek długiego postępowania. Warto zatem mieć przy sobie zaufaną osobę, która krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ten ciężki czas. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, abyście Państwo przeszli przez ten proces bezboleśnie. Będą odpowiedzialni za kontakt z syndykiem, dzięki czemu będziecie Państwo znać jego poczynania. Dzięki współpracy z naszą kancelarią raz na zawsze pozbędziecie się długów, które nie raz spędzały sen z powiek. Współpraca z nami pozwoli Państwu rozpocząć nowe, spokojne życie.

Dlaczego nasza kancelaria?

Każdy człowiek, nawet ten, któremu powinęła się noga, zasługuje na życie bez długów. Nasza kancelaria doskonale rozumie, że każdy może popaść w kłopoty, z których nie potrafi samodzielnie się wyplątać. Jesteśmy od tego, żeby za Państwa rozwiązywać te problemy. Nasze działania sprawią, że raz na zawsze pozbędziecie się długów i będziecie mogli rozpocząć nowy etap życia, bez zbędnego balastu.

Prawnicy współpracujący z naszą kancelarią doskonale rozumieją każdą sytuację. Pomagają ludziom z kłopotami finansowymi od wielu lat. Robili to zanim jeszcze pojawiła się ustawa, która obecnie jest podstawą do ogłaszania upadłości.

Osoby, które skorzystały z naszej oferty, mogą poświadczyć, że dokładamy wszelkich starań, aby sąd w Warszawie przychylił się do złożonego w imieniu naszego klienta wniosku. Chcemy podkreślić, że zanim złożymy wniosek, w pierwszej kolejności bezpłatnie analizujemy sytuację osoby, która zgłasza się do naszej kancelarii. Dzięki temu już na wstępnym etapie postępowania jesteśmy w stanie stwierdzić, czy klient ma szansę uzyskać pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Macie Państwo problem? Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl