Upadłość konsumencka

Trudna sytuacja finansowa

Upadłość konsumencka okazuje się skutecznym rozwiązaniem w drodze do oddłużenia. Dzięki temu rozwiązaniu osoby zadłużone zyskują możliwość uporządkowania swojej sytuacji materialnej i unormowania jej.

Upadłość konsumencka jest w Polsce instytucją stosunkowo młodą, która z roku na rok zyskuje na popularności. Tylko w 2017 roku ogłoszono 5,5 tysiąca upadłości konsumenckich, podczas gdy prognozy wskazują, że na koniec 2018 roku liczba ta może wynieść 6,5 tysiąca.

Upadłość konsumencka okazuje się skutecznym rozwiązaniem w drodze do oddłużenia. Dzięki temu rozwiązaniu osoby zadłużone zyskują możliwość uporządkowania swojej sytuacji materialnej i unormowania jej.

kancelaria - upadłość konsumencka

Kancelaria prawna Lexitor – klienci są dla nas najważniejsi

Mając na uwadze fakt, że każdy może wpaść w tarapaty, dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo mogli z nich wyjść bez większego uszczerbku. Nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że ich dobro było dla nas zawsze najważniejsze. Już na wstępie nigdy nie kryliśmy, czy złożenie wniosku ma szansę na powodzenie czy nie. Możemy to stwierdzić, dzięki doświadczeniu naszych prawników, z którymi współpracujemy od lat, a którzy doskonale znają obowiązujące obecnie przepisy.

podanie ręki

Upadłość konsumencka – uzyskamy bez żadnych problemów

Jeżeli wstępna analiza Państwa sytuacji potwierdza, że złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej może zakończyć się sukcesem, nasza kancelaria prawna dołoży wszelkich starań, aby tak się stało. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które się do nas zgłaszają, upadłość konsumencka jest jedyną możliwością na normalne, spokojne życie, bez długów i pukających do drzwi wierzycieli.
Zagubili się Państwo? Zachęcamy do kontaktu. Pomożemy odnaleźć właściwą drogę.

Mozliwość uregulowania

W wyniku ogłoszonej upadłości, konsument na mocy porozumienia z wierzycielami, które pieczętuje sąd zyskuje możliwość uregulowania części zadłużenia na warunkach nie stanowiących dla niego nadmiernego obciążenia. Dzięki temu konsumenci mogą regulować swoje zobowiązania bez znaczącego uszczerbku dla domowego budżetu. W wielu sytuacjach udaje się również doprowadzić do umorzenia znaczącej części bądź nawet całości posiadanego zadłużenia.

W ramach wsparcia oferujemy naszym Klientom bezpłatną analizę ich sytuacji pod kątem możliwości ogłoszenia upadłości konsumenta. Dzięki temu nasi Klienci zyskują realne szanse na skuteczne rozwiązanie swoich problemów finansowych.

Wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych w tym do realizacji mojego zgłoszenia i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Lexitor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubelska 56, 22-200 Włodawa, KRS 0000700063. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda wyrażona w oparciu o art. 6.1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – RODO. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Pana/Pani zgłoszenia. Przekazane dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji Pani/Pana zgłoszenia. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom powiązanym w zakresie prowadzonej przez Administratora działalności gospodarczej i zawartych przez niego umów. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i mogą być profilowane. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Pani/Pana danych. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jeśli ma Pan/Pani pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pana danych osobowych w zakresie działania Administratora, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pan skontaktować się z pracownikiem Administratora za pośrednictwem adresu informacje@lexitor.pl.

Aktualności

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl