O Nas

Profesjonalny Podmiot

Kancelaria Lexitor to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi prawnicze na rzecz klientów indywidualnych.

Jako jeden z pierwszych podmiotów na rynku usług prawniczych zaoferowaliśmy swoim Klientom usługę polegającą na skutecznym odzyskiwaniu prowizji oraz innych kosztów kredytu w sytuacji jego wcześniejszej spłaty. Dzięki naszemu wsparciu rzesza pożyczkobiorców mogła cieszyć się ze środków odzyskanych tytułem zwrotu prowizji od kredytu.

Ponadto jako zespół profesjonalistów skupiamy swoje działania na świadczeniu usług osobom w trudnej sytuacji finansowej. Swoją pomoc deklarujemy w kwestii działań polegających na skutecznym oddłużaniu naszych Klientów. Świadczymy między innymi usługi w zakresie upadłości konsumenckich, czy chociażby negocjacji z wierzycielami.

Wsparcie

Wsparcie realizowane na rzecz osób w trudnej sytuacji finansowej to również pomoc w starciach z firmami windykacyjnymi. Kancelaria Lexitor oferuje skuteczną usługę antywindykacji. Nasz zespół jest również gotowy aby w każdej chwili złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty w obronie interesu naszych Klientów.

Kolejną dziedziną w ramach której oferujemy swoją pomoc są popularne na polskim rynku poliso-lokaty. W tym konkretnym przypadku nasze działania skupiają się na odzyskaniu środków zdeponowanych przez konsumenta, które wcześniej nie mogły być wypłacone z racji wysokich prowizji w przypadku likwidacji poliso-lokaty.

Dobra znajomość praw

Dobra znajomość praw rządzących rynkiem usług finansowych pozwala nam skutecznie reprezentować naszych Klientów w takich postępowaniach jak:

  • odzyskiwanie prowizji i opłat bankowych od wcześniej spłaconych kredytów
  • negocjacje z wierzycielami
  • oddłużanie
  • upadłość konsumencka
  • likwidacja poliso-lokat

Kancelaria Lexitor dzięki swemu indywidualnemu podejściu do każdego klienta jest nie tylko doskonałym partnerem w biznesie, ale stanowi również wsparcie jakiego oczekujesz w życiu codziennym.

Wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych w tym do realizacji mojego zgłoszenia i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Lexitor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubelska 56, 22-200 Włodawa, KRS 0000700063. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda wyrażona w oparciu o art. 6.1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – RODO. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Pana/Pani zgłoszenia. Przekazane dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji Pani/Pana zgłoszenia. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom powiązanym w zakresie prowadzonej przez Administratora działalności gospodarczej i zawartych przez niego umów. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i mogą być profilowane. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Pani/Pana danych. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jeśli ma Pan/Pani pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pana danych osobowych w zakresie działania Administratora, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pan skontaktować się z pracownikiem Administratora za pośrednictwem adresu informacje@lexitor.pl.

Aktualności

rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Rzetelny-Biznes.pl